Loading...
SLUŽBY 2017-07-01T14:03:41+00:00

Zvyšování výkonnosti firem

Firmy, které nedokáží v dnešní době zvyšovat výkon svých teamů jsou odouzeny k zániku.

Dnes je stále většina firem a jejich výsledků závislá na výkonu a efektivitě lidské práce. Pokud vaši lidé nemají motivaci, tah na branku, chuť, jasné cíle atd., dopadne to vždy stejně. Práce je buď nebaví a nemají výkon nebo prostě časem odejdou. Cílem je tedy nastavit motivaci, procesy a KPI tak, aby k tomu nedocházelo. Poradím vám, jak na to.

Výkonnostní marketing

Jinak také Performance marketing je téma, bez kterého dnes nemůže existovat žádná firma.

Kdo dnes nedokáže dobře naplánovat a měřit efektivitu marketingových kampaní, nedělá nic jiného, než vyhazuje své vlastní peníze oknem. Jistě víte kam a kolik peněz investujete. Víte ale také co vás tyto investice ve skutečnosti přináší? Máte nastavené správné vyhodnocování a atribuční model? Ne? Pak vám rád pomohu to napravit.

NADĚJE NENÍ STRATEGIE.

Sociální
sítě

JSOU DOBRÝM SLUHOU A ZLÝM PÁNEM. KDO S NIMI UMÍ DOBŘE PRACOVAT, MŮŽE ZÍSKAT OBROVSKOU KONKURENČNÍ VÝHODU.

Víte proč vůbec jste aktivní na sociálních sítích? Plníte dobře očekávání vašich fanoušků? Nebo jste tam jen proto, že tam je konkurence a je to trend? Rád vám pomohu připravit strategii, která vám pomůže stát se na sociálních sítích pro své fanoušky jedničkou.

David is a person who can motivate people around him. He has a great feel for the important things in the projects and knows how to reach that.

Martin Kasa, Pilulka.cz

I had the pleasure to work with David during several years when he was driving the digital activities for Sanoma in the Czech Republic. His presence is strong and with very creative and good ideas about how to build a successful digital business

Hans Dreijklufft, Sanoma Media Netherland

Cooperation with David was all the time very efficient and straight to the point, which I very appriciated.

Tomáš Búřil, Commercial Director - AdExpress

David is a hands-on, result-oriented manager with a vision. He talks the ‚online-language‘. He understands the online-trends and acts pro-actively upon them. David has the competence to turn online-trends into business opportunities for his customers.

David de Boer, Commercial Excellence & Pricing Manager at Sanoma

David je člověk, který má u mě velký profesionální respekt. Vždy, když se setkáme, mě inspiruje.

Karel Zimmermann, Conrad.cz

It´s always pleasure to meet and speak with David. He has a lot of knowledge about e-commerce, interesting opinions and makes for a great companion.

Kamil Gric, ACOMWARE

Working with David was a great experience, it was challenging, he is a very demanding person with an affirmative and enthusiastic attitude to work. He is helpful and supporting and awaits the same from his colleagues. David is a man with an open mind,

Pavel Skalský, Kia Motors

Další služby

Další poskytované služby.

Motivace

Definice KPI

Měření výkonu

Strategie

Správa stránek

Aplikace

Adwords, Sklik, Facebook

Analýza dat

Atribuční modely

VŠECHNY SLUŽBY

Nebojte se zeptat

Řešíte problém a potřebujete pomoc?

DOTAZ ONLINE